Bir dilek tut….

Acaba kaçıncı gelişi bu maillerin bana bilmiyorum. Bildiğim şey ise hiç biri gerçek olmadı. 🙂
Ama güzel bir slogan. Bir dilek tut gerçek olsun. Keşke hepimizin böyle bir şansı olsa. Acaba neler dilerdim yada ne dilerdim hiç düşünmedim. Sanırım biraz daha az çalkantılı ve sade bir hayat isterdim. Yurtdışında okumak ve en az onbeş tane ülke görmek isterdim. İçimde ukde kalan sanırım bir bu var. Son zamanlarda nedense hep sadelikten yana hislerim daha ağır basıyor. Ne bileyim daha sade nasıl bir hayat olabilir. Belki de biraz daha az stres biraz daha az gelecek kaygısı hissetmek DAHA İYİ OLURDU.
Abimin evden ayrılması sanırım biraz bende boşluk yarattı. Gerçi evde daha az tartışma oluyor ama.. 🙂 Özledim şerefsizi. Allaha emanet olun canım benim. Kısa bir zaman sonra yurtdışına çıkacak olması beni ilk önce heyecanlandırmış olsa da orada nasıl bir hayatın onları beklediğini düşündükce içimdeki heyecan biraz kayboldu. Ümidim o ki her şey kalplerinden geçtiği gibi olur. Böyle zamanlarda, keşke geçmişte biraz daha akıllıca davransaydım ve daha çok para kazanacağım işlere yada iş yerlerinde çalışsaydım diyorum kendime. Sağlık olsun.
Düğün dernek işlerinin bu kadar zor olduğunu hiç tahmin etmemiştim ama öyleymiş. Allah evlenenlere ve ev kuranlara sabır versin. Bütün bunlar bir yana son zamanlarda sağdan soldan bana evlenecek kız bulma arayışlarını duyunca şaşırıyorum. SAnırım kısmetim açılıyor. 🙂 Yok kardeşim evlenmem ben. Ama evlensemde fena olmaz. Sağda solda küçük küçük burçincikler olsa fena olmazdı. 🙂
Önce sağlıklı ve sıhhatli bir yeğenimiz gelsin bakalım.
Hayat sana kocaman öpücükler.
Yurtdışında beni tanıyan ve düşünen tüm arkadaşlarıma kucaklar dolusu selamlar. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.
 
Bu hayat bana geçmişten bir yadigar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s