MSN ALANINDA 10 DAN FAZLA LİSTE OLUŞTURMAK İÇİN!

1.Yol
Bildiğiniz gibi MSN Spaces 10’den fazla liste (Lists) oluşturmamıza izin vermiyor ama bunu aşmanın oldukça kolay bir yolu var. Sanall Cobain takma adlı bir arkadaşın hazırladığı eklenti sayesinde 10’dan fazla liste oluşturmak artık oldukça kolay. Bu eklentiyi kullanabilmek için öncelikle http://deads0ul.blogspot.com/ adresindeki "Daha Fazla Liste Ekleyin" yazısına sağ tıklayarak karşınıza çıkacak menüde "Sık kullanılanlara Ekle" seçeneğini seçin ve Sık Kullanılanlar listenize programın eklenmesini sağlayın.

Bu aşamadan sonra liste eklemek için yapmanız gereken tek şey kullanıcı adıyla alanınıza (MSN SPace) giriş yaptıktan sonra, ana sayfada "Sık Kullanılanlar"a yeni liste oluşturmak için eklemiş olduğunuz kısayol tuşuna basmak ve karşınıza çıkacak olan pencereye eklemek istediğiniz listenin adını girmek. Bu aşamadan sonra takip edeceğiniz adımlar normal listelerinizi oluştururken takip ettiğiniz adımlarla aynı olacaktır.

[ALINTIDIR : Yiğit ] [ http://spaces.msn.com/members/ygt/ ]

2.Yol

 javascript:var%20l=window.location.href;var%20p=’h ttp://spaces.msn.com/members/’;if(%20l.indexOf(p)%20!=%20-1%20)%7b%20l=l.substring(0+p.length);%20l=l.substr ing(0,l.indexOf(‘/’));Action(‘addlist’,’Enter%20The%20List%20Name’,n ew%20Array(‘List%20Name’),null,new%20Array(‘128′), p+l+’/PostAcceptor.aspx’,null);%7d
bu alanı kopyalıyorsunuz
Alanımıza giriyoruz (üye girişi tabiki) ve tarayıcımızın adres boşluğuna yukarıdaki kodu yapıştırıyoruz ve enter a basıyoruz. Karşımıza çıkan pencereye oluşturmak istediğimiz listenin adını yazıyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s