MSN ALANINDA ANA SAYFADA 25 TEN FAZLA YAZI GÖRÜNTÜLEMEK

1-) Bildiğiniz gibi MSN Spaces bir sayfada 25’den fazla yazı (Giriş) görüntülemenize izin vermiyor ama bunu aşmanın oldukça kolay bir yolu var. Sanall Cobain takma adlı bir arkadaşın hazırladığı eklenti sayesinde ana sayfanızda 25’den fazla yazı görüntülemeniz artık oldukça kolay. Bu eklentiyi kullanabilmek için öncelikle http://deads0ul.blogspot.com/ adresindeki "Daha Fazla Giri Görüntüleyin" yazısına sağ tıklayarak karşınıza çıkacak menüde "Sık kullanılanlara Ekle" seçeneğini seçin ve Sık Kullanılanlar listenize programın eklenmesini sağlayın.
 
2-) Bu yolun yanısıra ikinci bir yolda aşağıdaki linki msn alanınıza girdikten sonra tarayıcınızın adres kısmına kopyalarak enter tuşuna basarakta gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler.
javascript:var%20e=document.getElementsByTagName(% 22select%22);var%20i=0;for(;i%3ce.length;i++)%7bif (e%5bi%5d.name==%22NumBlogs%22)break;%7dif(i%3ce.l ength)%7bvar%20ops=e%5bi%5d.options;while(ops.leng th!=0)%7bops.remove(0);%7dfor(i=1;i%3c100;i++)%7bv ar%20op=new%20Option();op.text=%22%22+i;op.value=% 22%22+i;ops.add(op);%7d%7delse%7balert(‘error’);%7 d
 
Bir sayfada 99 taneye kadar yazı (giriş) görüntülemeniz için yapmanız gereken tek şey kullanıcı adıyla alanınıza (MSN SPace) giriş yaptıktan sonra, sayfada görüntülenecek giriş sayısını ayarlayabildiğiniz sayfada "Settings" tuşuna bastıktan sonra "Blog Settings"e girmek ve az önce kopyaladığınız kodları tarayıcımızın adres boşluğuna yazmak ve enter a basmak. Bu aşamadan sonra "Number of Blog Entries" kısmındaki sayının 25’den 99’a yükselmiş olduğunu göreceksiniz.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s