Galeri

eleMMent Palazzo

Avusturya firması Marchi lüks karavanı Elemment Palazzo’yu tanıttı. Adeta yürüyen bir sarayı andıran karavan spor otomobil ve yat karışımı. Tavanı istendiğinde kaldırılabilen karavan, kamp modunda 430 m² kullanım alanına sahip olabiliyor. Geceleri parlayan bu lüks karavana 3 ila 6 milyon dolara sahip olabilirsiniz.

marchimobile-elemment-viva-2b

Lüks tutkunu zenginler, bu muhteşem karavan için kesenin ağzını açtı. Uzay çağı aracı olarak tasarlanan ElemMent Palazzo adlı karavan, 3 ayda tam 12 sipariş birden aldı.

marchi-mobiles-elemment-palazzo1

 

Arap şeyhleri başta olmak üzere İngiliz ve ABD’li zengin işadamları, hayran kaldıkları bu eşsiz karavana sahip olmak için 6 milyon doları gözden çıkardı.

marchi-mobiles-elemment-palazzo2

 

5 oda 1 salon tasarlanan karavanda, sarsıntıyı önleyen süper denge sensörü bulunuyor. Özel titanyum kaplı araç sağlamlık konusunda müthiş güven sağlarken, hafifliği sayesinde daha atak bir sürüş keyfi vaat ediyor.

marchi1

Avustralyalı şirket, sipariş aldıktan sadece 4 ay sonra ElemMent Palazzo’yu teslim edeceğinin garantisini veriyor. Sahibini parmak iziyle tanıyan karavanın içi de konforda sınır tanımıyor.

8318287_source

4975373_source 4975648_source 6348011125 elemment_palazzo_08 eleMMent-Palazzo-bathroom eleMMent-Palazzo-Motor-Coaches-from-Marchi-Mobile-7 floor_plan_palazzo_001

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s