Rezalet Üstü Rezalet

İki yaşındaki kız çocuğunu da alarak evden ayrılan eşinin bulunması ve çocuğunun güvenliğinin sağlanmasını isteyen bir vatandaşın emniyete yaptığı başvuru büyük bir rezaleti ortaya çıkardı.
Rezalet Üstü Rezalet
03 Temmuz 2013 Çarşamba 08:54

İki yaşındaki kız çocuğunu da alarak evden ayrılan eşinin bulunması ve çocuğunun güvenliğinin sağlanmasını isteyen bir vatandaşın emniyete yaptığı başvuru büyük bir rezaleti ortaya çıkardı. Güvenlik görevlisi olarak çalışan A.C.’nin  başvurusu üzerine çalışan emniyet birimleri, kayıp eşin izine Taksim’de ulaştı.

RANDEVUEVİ İŞLETMECİSİ ÖĞRETMEN

Akit’ten Osman Yiğit’in haberine göre, İstanbul Emniyeti Ahlak Kumar ve Büro Amirliği ile Fatih İlçe Emniyetinin ortak çalışması sonucu, kayıp eş E.C. ve 2 yaşındaki kız çocuğu, uzun süredir takip altında olan bir randevuevinde bulundu. Olayın en çarpıcı noktası ise bundan sonra ortaya çıktı. Fuhuşa aracılık için randevuevi olarak kullanılan mekanda yapılan işlemler esnasında mekanın, İstanbul’un sayılı kız meslek liselerinden birinde öğretmen olarak görev yapan bir şahıs ile kız kardeşi tarafından işletildiği bilgisine ulaşıldı.

BAKANLIKLAR UYKUDA

Emniyet, duruma ilişkin hazırladığı 41 sayfalık soruşturma evrakını ilgili mercilere ulaştırdı. Ancak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 2 yaşındaki kız çocuğunun annenin elinden alınması yönünde bir girişimde bulunmadığı belirtilirken, bu durum tepki topluyor. Yine Milli Eğitim Bakanlığı’nın da randevuevi işletmecisi öğretmenin görev yerini değiştirmekten öte bir işlem gerçekleştirmedi öğrenildi.

1-025.jpg

2-029.jpg

Kaynak : Habervaktim

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s